Atsiliepimai

Palikite atsiliepimą Google arba

parašykite šiame puslapyje čia. Ačiū!

Google
Atsiliepimai

Kamilė Bakšinskaitė

Esu be galo dėkinga šiai studijai. Tai ne tik buvo fotografijų kūrimas, tačiau ir savęs atradimas bei laiko praleidimas su nuostabiais žmonėms! Ačiū labai labai:)

Atsiliepimai

Jurgita Rimkienė

Rekomenduoju, jauki atmosfera, laikas neprailgo. Buvo paprasta fotografuotis ir jaustis patogiai. Nuotraukos įspūdingos. Džiaugiuosi pasirinkusi ir įgyvendinusi šeimos fotosesiją lumastudijoje.

Atsiliepimai

Rokas Račkauskas

Puiki patirtis :) Rekomenduosiu draugams

Atsiliepimai

Diana

Nuostabus ir šiltas bendravimas fotosesijos metu. Profesionalus ir puikus rezultatas!

Atsiliepimai

Milda

Puikios nuotraukos, nuostabus darbas su modeliu. Sužavėta.

Atsiliepimai

Monika Neniskiene

Nuotraukos puikios, papuosime savo namus

Atsiliepimai

Valerija

Ačiū už fotosesiją! Betarpiška, jauki atmosfera. Nuoširdus, profesionalus bendravimas, kuris privertė šypsotis, juoktis, spaudė džiaugsmo ir laimės ašaras. Niekad negalvojau, kad fotografuotis galima pamiršus pozavimą ir tai visai nebaisu!☺️
Dar sykį ačiū ir sėkmės !

Atsiliepimai

Kristina

Pati geriausia patirtis ir didelis malonumas :) Nemėgstu fotografuotis, o ypač žiūrėti į save nuotraukose. Tačiau tos kelios valandos, praleistos su Aurelija, buvo nuostabios. Tiek paprastumo, juoko, patarimų, nuoširdaus bendravimo. Ačiū, buvo nuostabu.

Atsiliepimai

Jurate

Laimingos akimirkos:)
Gera žiūrėti į laimingus žmones.

Atsiliepimai

Danutė Gricienė

Puiku, kai Žmogus atranda savo nišą kurti, ir ne bet kaip, o žinodamas savo Darbą, Tikslus ir Rezultatą. Šiluma jauki ir pozityvas gali pakylėti, suteikti norą vėl pasivaikščioti virš debesų !!!

Atsiliepimai

Renaldas Galdikas

pranokote lukescius ! Tai turejo buti tik paprastas pasifotografavimas :D

Atsiliepimai

Jelena Blaževič

Ačiū, viskas gerai, patenkinti.

Atsiliepimai

Austėja Kalkienė

Sugrįžau į šią studiją po šeimyninės fotosesijos, išdrįsau šįkart pabūti prieš objektyvą viena. Tai buvo vienareikšmiškai pati nuostabiausia patirtis, kur susidūrė profesionalumas ir atidumas žmogiškosioms detalėms. Rekomenduoju visiems - net ir tiems, kurie su objektyvu nedraugauja. :) Aurelija ir Andrius yra tiesiog nuostabūs!

Atsiliepimai

Ruslan

Aciu :)

Atsiliepimai

Austėja Kalkienė

Norime begalo padėkoti Aurelijai ir Andriui už patirtį. Fotografavimasis buvo lengvas, malonus, žaismingas, natūralus, išjaustas ir toks...kokio niekada nemanėm esant. Nuostabi patirtis, nuostabus laikas ir nuostabūs bei profesionalūs žmonės! Ačiū!

Žiūrėti galeriją
Atsiliepimai

Guoda Jagello

Labai labai gražu, ačiū už įamžintas akimirkas. :)

Atsiliepimai

Romualdas

Geras, likom patenkinti, labai maloniai pabendravom per optika.

Atsiliepimai

Danutė

Nuostabios nuotraukos. AČIŪ !!!

Atsiliepimai

Regina

Smagi fotosesija. Buvo sukurta gera atmosfera, jautėmės laisvai. Nuotraukos profesionalios.

Atsiliepimai

Margo

Ačiū labai Aurelijai - nuotraukos tiesiog wow. Nuoširdžiai rekomenduoju:)

Atsiliepimai

Algirdas

Labai geros nuotraukos :) dekui!

Atsiliepimai

Simona

Ačiū 🤍 nuotraukos nuostabios 🤍

Atsiliepimai

Aušra

Dėkoju už fotosesiją, buvo tikrai įdomi ir maloni patirtis, nors iš pradžių ir gąsdino!

Atsiliepimai

Inga

Labai šiltai priėmė, supratingi kūdikio atžvilgiu, paliko labai malonius įspūdžius, yra ir topinių kadrų ;)

Atsiliepimai

Justina

Justina_stunning

Turėjau neįkainojamą patirtį su Aurelija! Nuostabu kaip fotografė geba atskleisti žmogaus vidų, emocijas, kurios galbūt buvo seniai ir ilgai užrakintos. Labai rekomenduoju visiems, kurie nori gilesnių nuotraukų ir naujos patirties! ❤️📸

Atsiliepimai

Eivina Šaveikienė

Pačios geriausios emocijos nuo pat akimirkos kai atidarėme fotostudijos duris. Procesas ir rezultatas viršijo lūkesčius. Ačiū ❤

Atsiliepimai

Lina

www.instagram.com/lina.scerbuke/

Aurelija man yra padariusi ne vieną fotosesiją ir niekada nenuvylė. Priešingai - pranoksta lūkesčius. Darbas su ja vienas malonumas- šiltos, smagios, jaukios ir labai profesionalios fotosesijos. O rezultatas puikus. Net aš žmogus, kuris bijo fotokameros pas ją atsipalaiduoju ir mėgaujuosi. Jau laukiu kitos progos fotosesijai.
p.s. o interjerą ji fotografuoja taip pat puikiai kaip ir portretus. Ačiū labai.

Atsiliepimai

Rita

Ačiū už labai jaukią atmosferą, gerą nuotaiką ir gražius kadrus!

Atsiliepimai

Julija

Puikios nuotraukos, puiki fotografe, aciu 🙂

Atsiliepimai

Agnė

www.facebook.com/agne.gumbiniene/

Superinė fotosesija su fantastišku emocijų pliupsniu!

N

Nora

Didelis AČIŪ už gerą laiką ir gražias nuotraukas.
Labai džiaugiuosi fotosesija! Pati fotosesija buvo smagi ir prabėgo labai greitai. Norėjosi dar ir dar. Taip ir norisi grįžti. Nuotraukas gavau labai greitai. Rekomenduoju!

Atsiliepimai

Ksenija

Labaaaaaai gražios nuotraukos! Negaliu atsižiūrėti!

Atsiliepimai

Edita

Pirmiausiai dideliausias AČIŪ už nuostabias akimirkas fotosesijos metu ir beprotiškai fainas nuotraukas. Esate be galo šilta ir profesionali. Norisi Jums palinkėti kuo geriausios profesinės ir asmeninės sėkmės, gerų ir daug klientų ir neišsenkančios kūrybinės energijos. Jūs nuostabi. Ačiū Jums dar kartą už pažintį ir puikiai praleistą laiką.   

Š

Šarūnė

Nuostabi fotografė, maloniai bendraujanti ir padedanti atsipalaiduoti prieš objektyvą. likome labai patenkinti fotosesija ir tikiu kad greitu metu vėl užsuksime į studiją.

Atsiliepimai

Kristina K.

Ši fotosesija - tikras terapinis patyrimas, graži pažintis, natūrali, lengva, priimanti atmosfera ir labai gražus rezultatas! Esu labai dėkinga ir laiminga :)

Atsiliepimai

Amanda

@amandolle

Labai šiltas žmogus, kuris puikiai išmano savo darbą ir nuotraukose atskleidžia geriausius bruožus!!

Atsiliepimai

Viktorija

www.instagram.com/viktorijandz/

Esu nuoširdžiai dėkinga Aurelijai už puikią fotosesijos patirtį. Verslo portretų fotosesija buvo mano pirmoji kada nors turėta fotosesija, todėl labai jaudinausi, tačiau Aurelija savo šiltumu kažkokiu būdu tą mano jaudulį “nuliūliavo”, ir mano pirmoji fotosesijos patirtis buvo daug geresnė nei tikėjausi. Mane labai sužavėjo tai, jog Aurelija fotografijų “neperspaudžia” ir nesistengia išlaužti iš žmogaus to, koks jis nėra, vien tam, kad nuotraukos būtų “cool”. Galbūt todėl žiūrėdama nuotraukas, kurias pirmąjai peržiūrai gavau dar tą pačią dieną, nors maniau, kad reikės laukti dvi ar tris dienas, galvojau sau: “nuotraukose esu lygiai tokia pat, kokia ir realiame gyvenime. Nieko perdėm išgalvoto.” Labai tikiuosi, kad mano su Aurelija keliai ateityje dar susikirs.  

Atsiliepimai

Viktorija

www.instagram.com/vic_tory1988/

  Sveiki, esu labai patenkinta nuotraukomis ir ne dėl to, kad patikčiau pati sau, bet dėl to, kad labai profesionali fotografė! Kai prie fotografo jautiesi jaukiai tada ir nuotraukose tai atsispindi. Padės, patars, palaikys. Visa fotosesija praėjo kaip labai malonus laiko praleidimas, kai norėjosi dar ir dar :)) tai viską pasako apie fotografę. Rekomenduoju iš visos širdies! ; *  

Atsiliepimai

Lina

www.instagram.com/lina.scerbuke/

  Nuoširdžiai rekomenduoju fotografę Aureliją dėl kelių priežasčių: nuoširdus ir šiltas bendravimas nuo pirmo skambučio; labai profesionalus požiūris į darbą ir tikrai sukaupta nemaža patirtis, daug patarimų kaip geriau ir pan. Tobulai išfotografuotas interjeras negailint kadrų ir laiko. Tobulai atlikta verslo fotosesija, gražiai išpildant nuotraukas. Tikra savo srities profesionalė ir labai darbštus žmogus. Padarys daugiau nei tikitės.  

Atsiliepimai

Vytautė

www.instagram.com/vytaute__/

Esu labai patenkinta rezultatais, ačiū, rekomenduočiau jus draugams :)

Atsiliepimai

Rūta

www.instagram.com/rutiiqua/

  Labai džiaugiuosi, kad teko susitikti su Aurelija ir Andriumi taip profesionaliai atliekančius savo darbą! Aurelija ne tik puiki fotografė, bet ir puikiai visi kartu įgyvendinome muzikinio klipo įdėją! Džiaugiuosi ne tik rezultatais, bet ir moraliniu palaikymu viso darbo metu ir po jo. :))  

Atsiliepimai

Austėja

www.instagram.com/austejadu/

  Puikiausia nuostabiausia fotografė-pašnekovė-geros nuotaikos, laiko ir atmosferos maker’ė-O dar ir stilistė wow??? Ne karta grįšiu tai tikrai❤️✨  

Atsiliepimai

Viktorija iš Margas Genys

www.instagram.com/margas.genys/

  Su Aurelija dirbame jau daugiau negu metus. Interjero dizaino, baldų, įvaizdinės fotosesijos, kuriami video — viskas atliekama be streso, įtampos, greitai ir kokybiškai. Tai fotografė, kuri tapo mūsų šeimos verslo komandos dalimi. Ačiū!  

Atsiliepimai

Monika

Nuostabi fotografė, sukurianti labai jaukią atmosferą.

Atsiliepimai

Piotr

www.instagram.com/piotr_grigorovic/

Esu labai dėkingas Aurelijai už geras emocijas, kurias pavyko išgauti fotosesijos metu. Nuoširdžiai rekomenduoju.

Atsiliepimai

Greta

  Fotosesija buvo jauki ir be streso. Ačiū!  

T

Tatjana

www.facebook.com/tatjana.sviderske

  Patiko profesionalumas, malonus bendravimas ir greitai atliktas kokybiškas darbas! Ačiū!  

Atsiliepimai

Vilma iš Weedooeco

www.instagram.com/weedooeco/

  Noriu padėkoti Aurelijai už puikiai atliktą produktų fotosesiją! Tikra savo srities profesionalė, maloniai bendraujanti, įsiklausanti į kliento poreikius. Rezultatu likome labai patenkinti! Visiems rekomenduoju! Sėkmės!  

Atsiliepimai

Akvilė

  Aurelija-tikra savo srities profesionale. Ne tik puiki fotografė, bet ir labai šiltas, draugiškas žmogus. Poros fotosesija pavyko puikiai, rezultatas išties labai džiugina. Ačiū ir iki!  

Atsiliepimai

Eglė

www.instagram.com/eglevaiteken/

  Puiki ir maloni fotografė Aurelija, teisingai parinko spalvas, šešėlius, efektus, likau tikrai patenkinta rezultatu. Davė ir keletą naudigų patarimų. Fotosesija patiko, norisi pakartoti!  

Atsiliepimai

Aistė

  Komunikabili, kūrybinga, šilta bei empatiška asmenybė ir be proto talentinga bei profesionali fotografė! Esu labai patenkinta fotoseijos procesu bei galutiniu rezultatu ir nuoširdžiai rekomenduoju!!! :)  

J

Justyna

www.instagram.com/justyna.d.8404/

  Profesionali, žino ką daro ir kaip padaryti dar geriau. Užfiksuoja viską iš geriausios pusės. Maloniai bendraujanti, paaiškina kaip geriau.  

Atsiliepimai

Gintautė

  Labai dėkinga Aurelijai už sugebėjimą nuimti įtampą fotosesijos metu. Su ja fotografuotis tikrai neprailgsta! Nuostabūs darbai ir nuostabi fotografė.  

Atsiliepimai

Greta Radzevičiūtė

  Aurelija buvo puiki — fotografuojant mūsų namą atsivežė ne tik puikius įgūdžius, bet ir labai malonų požiūrį į darbą. Taip pat, buvo lanksti esant blogam orui. Ačiū labai!  

K

Kristina

www.facebook.com/kristina.mankute.3

  Nerealus žmogus! 100% rekomenduoju!!! Visi likom sužavėti. Ačiū!!!  

Atsiliepimai

Vaiva

  Turėjome poros fotosesiją gamtoje — labai patiko nuoširdus ir šiltas bendravimas su Aurelija, o nuotraukos pateisino lūkesčius 100%. Tikrai drąsiai rekomenduojame!  

J

Jolita

www.instagram.com/i_hear_i_feel/

  Labai rekomenduoju. Aurelija puiki fotografė, ypatingai organizuota, puikiai pagauna idėjas, kurias prašau perteikti. Dirba profesionaliai, sukuria puikią atmosferą, bendradarbiauja ir yra lanksti, prisitaikanti prie kliento. Dirba sklandžiai ir greitai, nuotraukų nereikia ilgai laukti, žodžiu žmogus, kuris žino savo amatą ir dirba su širdimi.  

K

Kari Sergian- Ignotienė

  Rekomenduoju! Labai maloni fotografė, fotosesijos metu jautėmes laisvai ir jaukiai. Nuotraukas gavome labai greitai ir skirtingo retušavimo. Ačiū Aurelijai!  

Atsiliepimai

Rasa

www.instagram.com/kasaityte_natural_look/

  Aurelija Asinavičiūtė nuostabi fotografė ir filmavimo specialistė. Jau trejus metus turėjau daug bendrų projektų, ne karto neteko nusivilti, o rezultatai pranoko lūkesčius. Aurelija, savo srities specialistė, įsiklauso į kliento nuomonę, skonį ir pageidavimus. Pažintis su šia fotografe, įnešė daug naujų vėjų ir progreso mano versle.  

V

Vilma

  Aurelija fotografavo mus su dukra gamtoje. Nuotraukos pranoko visus mūsų lūkesčius. O ir pats procesas fotografės pagalba buvo lengvas ir šviesus, paprastas, jaukus. Mums labai labai patiko.
Rekomenduojame visiems, kas nori turėti profesionaliai ir gražiai įamžintas akimirkas.
Nuoširdus Ačiū mielai Aurelijai už nuostabų laiką kartu, kurio metu buvo sustabdytos ir profesionaliai užfiksuotos tikrai pačios šviesiausios emocijos!  

Atsiliepimai

Greta

  Nuostabi fotografė! Daugiau nei 2 valandų asmeninė fotosesija prabėgo tarsi 20 min su daug juoko, gerų emocijų, šilto bendravimo ir puikiu rezultatu. Aurelija iš ties sugeba pagauti tobulus kadrus, kurie atspindi asmenybę, akimirką, emociją. Laukiu nesulaukiu, kol šeimos albumą bus galima papildyti profesionaliomis nuotraukomis.